İsmet İnönü Cad. No:5 Kat:4 4. Levent Istanbul
P.tesi - C.tesi 9.00 - 21.00

Video Bizim İşimiz

Kurumsal Video

Kurumsal video, birkaç farklı video türünü tanımlayabilecek bir şemsiye terimdir. Biz, Star Stüdyo olarak, gereksinimlerinize en uygun videoyu elde etmenizi sağlamak için video prodüksiyonu sürecinde size rehberlik etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Video ile yapılan pazarlamanın sonuç getiren önemini anlıyoruz.

Personel eğitimi gibi dahili, tanıtım videosu gibi harici bir parça veya kısa sosyal medya videoları için, kurumsal video prodüksiyon uzmanlarımız konsept aşamasından üretim sürecine kadar size yardımcı olacaktır.

Düğün Video Çekimleri

Star Stüdyo, benzersiz bir şekilde özel düğün ve etkinlik videoları oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm özel anlarınızı ses ve yüksek çözünürlüklü video için en yüksek kalite standartlarını kullanarak yakalarız. Yaratıcı film çekme ve düzenleme yeteneklerimiz, tüm duygularını yakalayan ve yorumlayan ve düğün gününüzün tüm özel detaylarını vurgulayan türden bir video ile sonuçlanacaktır.

Özel Gün Çekimleriniz

İster bir Portfolyo Çekiminin Kamera arkası olsun, İster Müzik Klibiniz, ister mezuniyetiniz yada doğum gününüz; o özel gününüzü en kaliteli ve en çarpıcı görüntülerini sizin seçeceğiniz Müzik ile montajlıyoruz. Uygun Bütçe ve teklif için bize bir mesaj atmanız yeterli.

Copyrights © 2016 Her hakkı Saklıdır.